بدنه خبر

صفحه نخست /نحوه ارائه درخواست تشویقی ...

نحوه ارائه درخواست تشویقی مقالات چاپ شده از طریق سامانه پژوهشی

چهارشنبه / 02 مرداد 1398

اساتید گرامی تا اول شهریور ماه مهلت دارند تا نسبت به ارائه درخواست دریافت تشویق مقالات چاپ شده تا تاریخ 31 تیرماه 1398 و یا 22 جولای 2019 ، اقدام نمایند.

باتوجه به امکان پذیر شدن ارائه درخواست تشویق مقالات از طریق سامانه پژوهشی و لزوم آزمایش عملکرد این سیستم ، اساتید متقاضی دریافت تشویق مقالات چاپ شده، لازم است تا علاوه بر ارسال درخواست از طریق سامانه پژوهشی ، نسبت به پرکردن فرم دریافت تشویق مقالات و ارسال این فرمها طبق سنوات گذشته پس از تایید مدیر گروه و ریاست دانشکده، اقدام نمایند تا مشکلات احتمالی روش ارائه درخواست حق التشویق از طریق سامانه پژوهشی ، مشخص شود. نحوه ارائه درخواست تشویق مقالات از طریق سامانه پژوهشی در ذیل می آید و همچنین فایل راهنمای تصویری نیز بصورت فایل PDF درانتهای متن، قابل دسترس می باشد:

 1-پس از ورود به سامانه در قسمت:  درخواست های من /  ارائه درخواست جدید /  تیک حق التشویق مقالات را می زنیم و سپس تایید و ادامه را، انتخاب می کنیم.

2-در مرحله بعد، سه گام جهت ارائه درخواست باید طی شود تا درخواست مورد نظر به شورای پژوهشی ارسال شود. در گام اول مقاله ای که می خواهیم پاداش تشویق مقالات آنرا دریافت کنیم را انتخاب و سپس تایید را می زنیم. توجه شود که در این مرحله مقاله به درستی انتخاب شود و مقالاتی که قبلا پادش آن دریافت شده ، انتخاب نشود. البته لازم به ذکر است که در صورتیکه که مقاله در سامانه بارگذاری نشده باشد، مقاله در این صفحه قابل مشاهده نخواهد بود.
3-در گام دوم باید اسکن صفحه اول مقاله(صفحه نویسندگان و چکیده مقاله) را بارگذاری و سپس تایید را بزنیم تا به گام سوم که مرحله ارسال به شورای پژوهشی است ، برویم و با انتخاب ارسال به شورای پژوهشی وتایید  در گام سوم ، مراحل به اتمام رسیده و درخواست تشویق مقاله ما با موفقیت، ارسال شده است.
 
فایل تصویری راهنمای ارائه درخواست تشویق مقالات از طریق سامانه پژوهشی    /_JRS/Files/News/tashvegh.pdf
 
 
بایگانی خبرها