بدنه خبر

صفحه نخست /اولین رویداد سرمایه ­گذاری ...

اولین رویداد سرمایه ­گذاری گروه مپنا بر کسب وکارهای نوین با عنوان «مپناویژن 1400»

شنبه / 20 شهریور 1400

گروه مپنا در قالب برنامه «مپنا ویژن» در پی ورود به کسب‌وکارهای نوین و فناورانه از مسیر مشارکت و سرمایه‌گذاری بر شرکت‌های دانش‌بنیان می‌باشد.

این مشارکت که در قالب الگوی سهامداری اجرا خواهد شد، از یک سو زمینه ورود سریع و موثر گروه مپنا به عرصه کسب‌وکارهای نوین را فراهم نموده و از سوی دیگر فرصتی است برای شرکت‌های دانش‌بنیان جهت رشد و توسعه سریع از طریق دسترسی به منابع مالی، بازارهای بزرگ‌، و اعتبار گروه مپنا.

این برنامه در اولین دوره خود با تمرکز بر کسب‌وکارهای در مرحله «رشد» و یا «بلوغ»، در 6 حوزه دارای اولویت به شرح زیر برگزار می‌گردد:

 

-  برقی‌سازی حمل و نقل و ذخیره‌سازهای انرژی

- توزیع، انتقال برق و شبکه‌های هوشمند

 Power to X و Gas to X

-  انرژی‌های تجدیدپذیر

-  حوزه­های نوین ICT بویژه AI، IoT، Big Data

-  تجهیزات پزشکی

 

بدینوسیله شرکت راهبر سیستم دانش (رسد) به عنوان مجری اولین دوره برنامه «مپناویژن» از کلیه شرکت­های توانمند و حائز شرایط مشارکت با گروه مپنا دعوت می­نماید در صورت تمایل تا تاریخ 31 شهریور 1400 با مراجعه به سایت mapnavision.ir و تکمیل فرم ثبت‌نام در این برنامه مشارکت نمایند.  این فرم که شامل اطلاعات اولیه کسب‌وکار می‌باشد، پس از ارزیابی، مبنای دعوت از شرکت‌های برگزیده جهت ورود به مراحل آتی می‌باشد. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و به روز به سایت mapnavision.ir و کانال اینستاگرام Rasad.co مراجعه فرمایید.


دبیرخانه مپناویژن 1400

 
بایگانی خبرها