انتخاب نوع دريافت گرنت بصورت كل يا مرحله اي

شنبه، 28 مرداد 1396
 

با توجه به محاسبه گرنت پژوهشي سال 1396 ، خواهشمند است با مراجعه به سامانه پژوهشي قسمت فعاليتهاي من/ گرنت هاي من، نسبت به انتخاب نوع دريافت گرنت خود، حداكثر تا تاريخ 30 مردادماه، اقدام نماييد. لازم به ذكر مي باشدكه در صورتيكه درخواست دريافت كل گرنت بصورت يكجا را داشته باشيد فقط مي توانيد دستگاه هاي آزمايشگاهي خريداري نماييدكه در اين صورت دانشگاه هم به همان ميزان، به گرنت اعضاي هيات علمي اضافه مي نمايد.

 
 
 
 

نكات مهم جهت استفاده از كارت گرنت پژوهشي دانشگاه ملاير

یکشنبه، 22 اسفند 1395
 

در مرحله اول ، به اساتيد محترم دريافت كننده گرنت پژوهشي توصيه مي شود كه قبل از هر گونه هزينه كردي، آيين نامه و قرارداد گرنت پژوهشي دانشگاه ملاير و همچنين فرمهاي تسويه حساب گرنت كه بر روي سامانه پژوهشي موجود است را با دقت مطالعه نمايند و پس از آشنايي كافي با قوانين، نسبت به هزينه پژوهانه خود اقدام نمايند تا در هنگام تسويه قسط اول با مشكل روبرو نگردند. علاوه بر اين لطفا نسبت به موارد زير توجه كافي منظور گردد:

 
 

معرفي نمايه استنادي علوم جهان اسلام (ISC)

یکشنبه، 15 اسفند 1395
 

به كمك اين نمايه استنادي كه از مهمترين محصولات مركز استنادي علوم جهان اسلام (ISC) است و به زبانهاي فارسي، انگليسي و عربي قابليت جستجو دارد، مي توان به موارد زير دست يافت: • ميزان استناد به مقالات نويسندگان مختلف • نويسندگان پرتاليف (داراي مقالات زياد) در حوزه هاي موضوعي مختلف • مقالات پراستناد در حوزه هاي موضوعي مختلف • سهم هريك از رشته هاي موضوعي در توليدات علمي دانشگاهها • موسسات و دانشمندان همكاري كننده در توليد علم در داخل و خارج از كشور و همچنين سهم نشريات مختلف در انتشار مقالات در حوزه هاي موضوعي مختلف را مورد بررسي قرارداد. با مراجعه به لينك زير و ثبت نام مي توان از امكانات اين سامانه استفاده نمود: http://sci.isc.gov.ir

 
 

اضافه كردن امضاي الكترونيكي به سامانه پژوهشي

سه‌شنبه، 03 اسفند 1395
 

به اطلاع ميرساند امكان عقد قرارداد الكترونيكي گرنت به امكانات سامانه پژوهشي اضافه شده است و امضاي قرارداد گرنت سال بعد، بصورت الكترونيكي از طريق سامانه انجام خواهد شد،لذا مستدعي است همكاران محترم نسبت به اضافه نمودن فايل امضاي خود در سامانه اقدام فرمايند.براي اين منظور در سامانه پژوهشي در قسمت پروفايل كاربري/حساب كاربري /فايلها /فايل امضاي خود را ، ترجيحا با فرمت png بارگذاري فرماييد.

 
 

راهنماي كلي انواع طرحهاي پژوهشي دانشگاه ملاير

یکشنبه، 01 اسفند 1395
 

اساتيد گرامي، جهت اطلاع از انواع طرح هاي پژوهشي دانشگاه ملاير، مي توانند به فايل راهنما كه بر روي سامانه پژوهشي قسمت فرمها و آيين نامه ها، قرارداده شده است، مراجعه نمايند.

 
 

آغاز فراخوان تشكيل هسته هاي پژوهشي در دانشگاه ملاير

چهارشنبه، 27 بهمن 1395
 

به اطلاع مي رساند كه اساتيدي كه تمايل به تشكيل هسته هاي پژوهشي دارند ، مي توانند با مراجعه به سامانه پژوهشي، قسمت فرمها و آيين نامه ها ، از آيين نامه تشكيل هسته هاي پژوهشي مطلع و نسبت به تكميل فرمها و كاربرگ تشكيل هسته پژوهشي، اقدام نمايند.

 
 

سايت مرجع جهت بررسي نشريات معتبر و لغو اعتبار شده

دوشنبه، 11 بهمن 1395
 

به اطلاع اعضاي محترم هيات علمي مي رساند كه سايت مركز برنامه ريزي و سياست گذاري پژوهشي وزارت علوم به آدرس http://rppc.msrt.ir/fa/download سايت مرجع جهت تشخيص اعتبار مجلات داخلي و خارجي مي باشد، كه اساتيد محترم جهت اطمينان از معتبر بودن مجلات مي توانند به آن مراجعه نمايند.لازم به ذكر مي باشد كه حوزه پژوهشي جهت سهولت در استفاده از مجلات ، آخرين اصلاحات اعمال شده در اعتبار مجلات را بلافاصله بر روي سامانه پژوهشي دانشگاه ملاير قرار مي دهد. توجه:نشريات نامعتبر از تاريخ ورود به سياهه مذكور ، به عنوان نشريه نامعتبر شناخته مي شوند و مقالات چاپ شده در اين مجلات تا اين تاريخ معتبر مي باشند ولي با توجه به ماهيت نشريات جعلي(Fake & hijacked journals)، تمامي مقالات منتشر شده در اين نوع نشريات ، نامعتبر محسوب مي شوند و تاريخ در اين گونه مجلات، مهم نمي باشد.

 
 
 

اضافه شدن سايتهاي جديد جهت دانلود مقاله و كتاب به قسمت سامانه تامين مقالات دانشگاه

یکشنبه، 26 دی 1395
 

به اطلاع اعضاي محترم هيات علمي و دانشجويان تحصيلات تكميلي مي رساند كه دو سايت (MathSciNet)American Mathematical Society و ProQuest و سايت دانلود كتاب http://entel.ir كه داراي بيش از دو ميليون و پانصدهزار نسخه كتاب لاتين مي باشد، به قسمت سامانه تامين مقالات دانشگاه اضافه شده و آماده استفاده مي باشند. در صورتيكه اين سايتها مشاهده نمي شوند اگر كليد (ctrl+f6) زده شود و دوباره سامانه تامين مقالات دانشگاه ملاير باز شود، قابل مشاهده و استفاده خواهند بود.

 
 

آيين نامه ايجاد مركز نوآوري

شنبه، 13 آذر 1395
 

اساتيد علاقه بند به ايجاد مراكز نوآوري مي توانند به آيين نامه ايحاد مركز نوآوري كه بر روي سامانه پژوهشي(قسمت آيين نامه هاي وزارت علوم) قرارداده شده است مراجعه و اقدام نمايند.

 
 

آيين نامه جديد داوري كتب اعضاي هيات علمي

جمعه، 05 آذر 1395
 

جهت تسهيل روند داوري و چاپ كتب اعضاي هيات علمي دانشگاه ملاير ، شوراي پژوهشي دانشگاه اقدام به تدوين آيين نامه جديد نمود تا زمان داوري و چاپ كتاب به حداقل زمان ممكن تقليل يابد. اعضاي هيات علمي كه مايل به چاپ كتاب هستند مي توانند با مراجعه به سامانه پژوهشي از جزييات روند جديد داوري و چاپ كتاب مطلع گردند.

 
 

نشاني آدرس سامانه ملي كارآموزي

جمعه، 07 آبان 1395
 

سامانه جايابي كارآموزان

    بایگانی خبرها

نشانی: ملاير، كيلومتر 4 جاده اراک، دانشگاه ملاير
تلفن: 081-33339843

Powered by Jiro

COPYRIGHT © 2017 University of Malayer. All rights reseved.