شيوه نامه اجرايي يكسان سازي فعاليت هاي پژوهشي اعضاي محترم هيئت علمي دانشگاه ملاير

پنجشنبه، 25 آبان 1396
 

به اطلاع اساتيد گرامي مي رساند كه شيوه نامه اجرايي يكسان سازي فعاليت هاي پژوهشي اعضاي محترم هيئت علمي دانشگاه ملاير كه در 15 ابان ماه به تصويب شوراي پژوهشي دانشگاه ملاير رسيد در سامانه پژوهشي قسمت فرمها و آيين نامه ها قرارداده شده است و از اول آذرماه 1396 امتيازدهي كليه فعاليت هاي پژوهشي اعضاء براساس اين شيوه نامه صورت خواهد گرفت. مبناي تدوين اين شيوه نامه براساس آيين نامه ارتقاي وزارت عتف بوده و در صورت تغيير و يا بروز شدن آيين نامه ارتقا وزارتي اين شيوه نامه نيز بروزرساني مي شود. با اجراي اين شيوه نامه ، مشكلات قبلي در خصوص متفاوت بودن امتيازدهي كميته ترفيع و حوزه پژوهشي دانشگاه برطرف مي شود.

 
 

پژوهشگران داراي بيشترين استناد و همچنين مقاله چاپ شده در مجلات 10 درصد بالاي WOS

سه‌شنبه، 02 آبان 1396
 

به اطلاع اساتيد گرامي مي رساند كه در هفته پژوهش، از اساتيدي كه داراي بيشترين استناد(ازسال 2015 به بعد) و همچنين مقاله چاپ شده در مجلات 10 درصد بالاي WOS بنام دانشگاه ملاير مي باشند، تقدير خواهد شد، در صورت داشتن مقاله با شرايط فوق درخواست خود را، حداكثر تا 20 آبان 1396 با ارائه مستندات لازم به مديريت پژوهشي دانشگاه ارسال نماييد.

 
 
 

فراخوان شركت اساتيد در انتخاب پژوهشگر برتر گروه، دانشكده و دانشگاه ملاير

شنبه، 22 مهر 1396
 

اساتيدي كه تمايل به شركت در انتخاب پژوهشگر برتر را دارند، حداكثر تا 10آبان ماه 1396 فرصت دارند كه فرم پرسشنامه انتخاب پژوهشگر برتر سال 1396 گروه ، دانشكده و دانشگاه ملاير را كه در سامانه پژوهشي قسمت فرمها و آيين نامه ها ، قرارداده شده است را تكميل به گروه مربوطه تحويل دهند و دانشكده ها هم تا 15آبان فرمهاي تكميل شده را پس از بررسي و امتياز دهي به معاونت پژوهشي دانشگاه ارسال نمايند. لازم به ذكر است كه فعاليتهاي پژوهشي سالهاي 1395 شمسي و 2016ميلادي در امتيازدهي لحاظ مي شوند و همچنين فرمهايي كه پس از 15 آبان ماه، ارسال شوند، مورد بررسي قرار نمي گيرند. توجه: طبق مصوبه شوراي پژوهشي، مقالات چاپ شده در تاريخ اول فروردين 95 تا اول آبان 95 ، براي افرادي كه در سال گذشته با استفاده از اين مقالات موفق به كسب عنوان پژوهشگر برتر گروه، دانشكده و دانشگاه شده اند، لحاظ نمي شود.

 
 

ارسال برنامه و زمينه هاي تحقيقاتي اساتيد به حوزه پژوهشي

یکشنبه، 16 مهر 1396
 

اعضاي محترم هيات علمي دانشگاه ملاير، براي ساماندهي بايگاني زمينه هاي تحقيقاتي اساتيد و همچنين ارسال داوري طرحها و اختراعات براي جنابعالي و بروز رساني سايت دانشگاه، لطفا فايل ورد قرارداده شده در سامانه پژوهشي قسمت فرمها و آيين نامه ها را تكميل و حداكثر تا 25 مهر ماه 1396 به دو آدرس ايميل زير ارسال نماييد. لطفا فايل ارسالي بصورت نام و نام خانوادگي لاتين جنابعالي باشد. ايميل: researchoffice@malayeru.ac.ir و research@malayeru.ac.ir توجه: پرداخت قسط اول گرنت پژوهشي سال 1396 منوط به ارسال به موقع فايل مربوطه مي باشد.

 
 
 
 

نكات مهم جهت استفاده از كارت گرنت پژوهشي دانشگاه ملاير

یکشنبه، 22 اسفند 1395
 

در مرحله اول ، به اساتيد محترم دريافت كننده گرنت پژوهشي توصيه مي شود كه قبل از هر گونه هزينه كردي، آيين نامه و قرارداد گرنت پژوهشي دانشگاه ملاير و همچنين فرمهاي تسويه حساب گرنت كه بر روي سامانه پژوهشي موجود است را با دقت مطالعه نمايند و پس از آشنايي كافي با قوانين، نسبت به هزينه پژوهانه خود اقدام نمايند تا در هنگام تسويه قسط اول با مشكل روبرو نگردند. علاوه بر اين لطفا نسبت به موارد زير توجه كافي منظور گردد:

 
 

معرفي نمايه استنادي علوم جهان اسلام (ISC)

یکشنبه، 15 اسفند 1395
 

به كمك اين نمايه استنادي كه از مهمترين محصولات مركز استنادي علوم جهان اسلام (ISC) است و به زبانهاي فارسي، انگليسي و عربي قابليت جستجو دارد، مي توان به موارد زير دست يافت: • ميزان استناد به مقالات نويسندگان مختلف • نويسندگان پرتاليف (داراي مقالات زياد) در حوزه هاي موضوعي مختلف • مقالات پراستناد در حوزه هاي موضوعي مختلف • سهم هريك از رشته هاي موضوعي در توليدات علمي دانشگاهها • موسسات و دانشمندان همكاري كننده در توليد علم در داخل و خارج از كشور و همچنين سهم نشريات مختلف در انتشار مقالات در حوزه هاي موضوعي مختلف را مورد بررسي قرارداد. با مراجعه به لينك زير و ثبت نام مي توان از امكانات اين سامانه استفاده نمود: http://sci.isc.gov.ir

 
 

اضافه كردن امضاي الكترونيكي به سامانه پژوهشي

سه‌شنبه، 03 اسفند 1395
 

به اطلاع ميرساند امكان عقد قرارداد الكترونيكي گرنت به امكانات سامانه پژوهشي اضافه شده است و امضاي قرارداد گرنت سال بعد، بصورت الكترونيكي از طريق سامانه انجام خواهد شد،لذا مستدعي است همكاران محترم نسبت به اضافه نمودن فايل امضاي خود در سامانه اقدام فرمايند.براي اين منظور در سامانه پژوهشي در قسمت پروفايل كاربري/حساب كاربري /فايلها /فايل امضاي خود را ، ترجيحا با فرمت png بارگذاري فرماييد.

 
 

راهنماي كلي انواع طرحهاي پژوهشي دانشگاه ملاير

یکشنبه، 01 اسفند 1395
 

اساتيد گرامي، جهت اطلاع از انواع طرح هاي پژوهشي دانشگاه ملاير، مي توانند به فايل راهنما كه بر روي سامانه پژوهشي قسمت فرمها و آيين نامه ها، قرارداده شده است، مراجعه نمايند.

 
 

آغاز فراخوان تشكيل هسته هاي پژوهشي در دانشگاه ملاير

چهارشنبه، 27 بهمن 1395
 

به اطلاع مي رساند كه اساتيدي كه تمايل به تشكيل هسته هاي پژوهشي دارند ، مي توانند با مراجعه به سامانه پژوهشي، قسمت فرمها و آيين نامه ها ، از آيين نامه تشكيل هسته هاي پژوهشي مطلع و نسبت به تكميل فرمها و كاربرگ تشكيل هسته پژوهشي، اقدام نمايند.

 
 

سايت مرجع جهت بررسي نشريات معتبر و لغو اعتبار شده

دوشنبه، 11 بهمن 1395
 

به اطلاع اعضاي محترم هيات علمي مي رساند كه سايت مركز برنامه ريزي و سياست گذاري پژوهشي وزارت علوم به آدرس http://rppc.msrt.ir/fa/download سايت مرجع جهت تشخيص اعتبار مجلات داخلي و خارجي مي باشد، كه اساتيد محترم جهت اطمينان از معتبر بودن مجلات مي توانند به آن مراجعه نمايند.لازم به ذكر مي باشد كه حوزه پژوهشي جهت سهولت در استفاده از مجلات ، آخرين اصلاحات اعمال شده در اعتبار مجلات را بلافاصله بر روي سامانه پژوهشي دانشگاه ملاير قرار مي دهد. توجه:نشريات نامعتبر از تاريخ ورود به سياهه مذكور ، به عنوان نشريه نامعتبر شناخته مي شوند و مقالات چاپ شده در اين مجلات تا اين تاريخ معتبر مي باشند ولي با توجه به ماهيت نشريات جعلي(Fake & hijacked journals)، تمامي مقالات منتشر شده در اين نوع نشريات ، نامعتبر محسوب مي شوند و تاريخ در اين گونه مجلات، مهم نمي باشد.

 
 
 

اضافه شدن سايتهاي جديد جهت دانلود مقاله و كتاب به قسمت سامانه تامين مقالات دانشگاه

یکشنبه، 26 دی 1395
 

به اطلاع اعضاي محترم هيات علمي و دانشجويان تحصيلات تكميلي مي رساند كه دو سايت (MathSciNet)American Mathematical Society و ProQuest و سايت دانلود كتاب http://entel.ir كه داراي بيش از دو ميليون و پانصدهزار نسخه كتاب لاتين مي باشد، به قسمت سامانه تامين مقالات دانشگاه اضافه شده و آماده استفاده مي باشند. در صورتيكه اين سايتها مشاهده نمي شوند اگر كليد (ctrl+f6) زده شود و دوباره سامانه تامين مقالات دانشگاه ملاير باز شود، قابل مشاهده و استفاده خواهند بود.

 
 

آيين نامه ايجاد مركز نوآوري

شنبه، 13 آذر 1395
 

اساتيد علاقه بند به ايجاد مراكز نوآوري مي توانند به آيين نامه ايحاد مركز نوآوري كه بر روي سامانه پژوهشي(قسمت آيين نامه هاي وزارت علوم) قرارداده شده است مراجعه و اقدام نمايند.

 
 

آيين نامه جديد داوري كتب اعضاي هيات علمي

جمعه، 05 آذر 1395
 

جهت تسهيل روند داوري و چاپ كتب اعضاي هيات علمي دانشگاه ملاير ، شوراي پژوهشي دانشگاه اقدام به تدوين آيين نامه جديد نمود تا زمان داوري و چاپ كتاب به حداقل زمان ممكن تقليل يابد. اعضاي هيات علمي كه مايل به چاپ كتاب هستند مي توانند با مراجعه به سامانه پژوهشي از جزييات روند جديد داوري و چاپ كتاب مطلع گردند.

    بایگانی خبرها

خبرها

نشانی: ملاير، كيلومتر 4 جاده اراک، دانشگاه ملاير
تلفن: 081-33339843

Powered by Jiro

COPYRIGHT © 2017 University of Malayer. All rights reseved.