دعوت از اساتید گرامی جهت شرکت در مراسم تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه ملایر

سه‌شنبه / 19 آذر 1398

احتراماً، از اساتید ارجمند دعوت می شود تا در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران برتر گروه ها و دانشکده های دانشگاه ملایر در سال جاری، در روز دوشنبه مورخ 25/9/97 از ساعت 12/30 الی 14 در محل سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پایه برگزار می گردد حضور بهم رسانند و با تشریف فرمایی خویش مشوق پژوهشگران و دانش پژوهان دانشگاه ملایر باشند.

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

سه‌شنبه / 19 آذر 1398

هفته پژوهش و فنآوری بر پژوهشگران ، محققان و تلاشگران عرصه علم و دانش مبارک باد.

فراخوان شرکت اساتید در انتخاب پژوهشگر برتر گروه، دانشکده و دانشگاه ملایر

سه‌شنبه / 16 مهر 1398

اساتیدی که تمایل به شرکت در انتخاب پژوهشگر برتر را دارند، حداکثر تا 30مهرماه 1398 فرصت دارند که فرم پرسشنامه انتخاب پژوهشگر برتر سال 1398 گروه ، دانشکده و دانشگاه ملایر را که در سامانه پژوهشی قسمت فرمها و آیین نامه ها ، قرارداده شده است را تکمیل و به گروه مربوطه تحویل دهند و دانشکده ها هم تا 10آبان فرمهای تکمیل شده را پس از بررسی و امتیاز دهی به معاونت پژوهشی دانشگاه ارسال نمایند. لازم به ذکر است که فعالیتهای پژوهشی سالهای 1397 شمسی و 2018میلادی در امتیازدهی لحاظ می شوند و همچنین فرمهایی که پس از 10 آبان ماه، ارسال شوند، مورد بررسی قرار نمی گیرند. توجه: سامانه پژوهشی جهت دریافت فعالیتهای پژوهشی باز می باشد.

پرداخت هزینه جهت استفاده از مرکزپردازش اطلاعات

پنجشنبه / 09 اسفند 1397

به اطلاع می رساند که جهت استفاده از مرکز پردازش اطلاعات دانشگاه(HPC)، متقاضیان از اول مهر ماه 1397 ، می توانند با تکمیل فرم مربوطه، که در قسمت فرمها و آیین نامه ها(قسمت آیین نامه حق بالاسری) قابل مشاهده است، و پرداخت هزینه های مربوطه، اقدام نمایند.

بایگانی خبرها