آيين نامه جديد تشويق مقالات چاپ شده در نشريات داخلي نمايه شده در نمايه هاي بين المللي معتبر

پنجشنبه، 05 اسفند 1395
 

به اطلاع مي رساند كه شيوه نامه جديد وزارت علوم در خصوص افزايش ميزان تشويق مقالات چاپ شده در مجلات داخلي نمايه شده در نمايه هاي بين المللي اسكاپوس و JCR در سامانه پژوهشي ، قسمت فرمها و آيين نامه ها/ آيين نامه تشويق مقالات/ قرار داده شده است. اساتيدي كه مقاله چاپ شده در نشريات داخلي دارند و شامل اين شيوه نامه جديد مي شوند مي توانند حداكثر تا روز دوشنبه مورخ 9 اسفند با ارائه مستندات به حوزه پژوهشي درخواست خود را ارائه نمايند. تا نسبت به اصلاح مبلغ تشويقي مقالات اقدام شود.

 
 

اضافه كردن امضاي الكترونيكي به سامانه پژوهشي

سه‌شنبه، 03 اسفند 1395
 

به اطلاع ميرساند امكان عقد قرارداد الكترونيكي گرنت به امكانات سامانه پژوهشي اضافه شده است و امضاي قرارداد گرنت سال بعد، بصورت الكترونيكي از طريق سامانه انجام خواهد شد،لذا مستدعي است همكاران محترم نسبت به اضافه نمودن فايل امضاي خود در سامانه اقدام فرمايند.براي اين منظور در سامانه پژوهشي در قسمت پروفايل كاربري/حساب كاربري /فايلها /فايل امضاي خود را ، ترجيحا با فرمت png بارگذاري فرماييد.

 
 

راهنماي كلي انواع طرحهاي پژوهشي دانشگاه ملاير

یکشنبه، 01 اسفند 1395
 

اساتيد گرامي، جهت اطلاع از انواع طرح هاي پژوهشي دانشگاه ملاير، مي توانند به فايل راهنما كه بر روي سامانه پژوهشي قسمت فرمها و آيين نامه ها، قرارداده شده است، مراجعه نمايند.

 
 

آغاز فراخوان تشكيل هسته هاي پژوهشي در دانشگاه ملاير

چهارشنبه، 27 بهمن 1395
 

به اطلاع مي رساند كه اساتيدي كه تمايل به تشكيل هسته هاي پژوهشي دارند ، مي توانند با مراجعه به سامانه پژوهشي، قسمت فرمها و آيين نامه ها ، از آيين نامه تشكيل هسته هاي پژوهشي مطلع و نسبت به تكميل فرمها و كاربرگ تشكيل هسته پژوهشي، اقدام نمايند.

 
 
 

سايت مرجع جهت بررسي نشريات معتبر و لغو اعتبار شده

دوشنبه، 11 بهمن 1395
 

به اطلاع اعضاي محترم هيات علمي مي رساند كه سايت مركز برنامه ريزي و سياست گذاري پژوهشي وزارت علوم به آدرس http://rppc.msrt.ir/fa/download سايت مرجع جهت تشخيص اعتبار مجلات داخلي و خارجي مي باشد، كه اساتيد محترم جهت اطمينان از معتبر بودن مجلات مي توانند به آن مراجعه نمايند.لازم به ذكر مي باشد كه حوزه پژوهشي جهت سهولت در استفاده از مجلات ، آخرين اصلاحات اعمال شده در اعتبار مجلات را بلافاصله بر روي سامانه پژوهشي دانشگاه ملاير قرار مي دهد. توجه:نشريات نامعتبر از تاريخ ورود به سياهه مذكور ، به عنوان نشريه نامعتبر شناخته مي شوند و مقالات چاپ شده در اين مجلات تا اين تاريخ معتبر مي باشند ولي با توجه به ماهيت نشريات جعلي(Fake & hijacked journals)، تمامي مقالات منتشر شده در اين نوع نشريات ، نامعتبر محسوب مي شوند و تاريخ در اين گونه مجلات، مهم نمي باشد.

 
 
 

اضافه شدن سايتهاي جديد جهت دانلود مقاله و كتاب به قسمت سامانه تامين مقالات دانشگاه

یکشنبه، 26 دی 1395
 

به اطلاع اعضاي محترم هيات علمي و دانشجويان تحصيلات تكميلي مي رساند كه دو سايت (MathSciNet)American Mathematical Society و ProQuest و سايت دانلود كتاب http://entel.ir كه داراي بيش از دو ميليون و پانصدهزار نسخه كتاب لاتين مي باشد، به قسمت سامانه تامين مقالات دانشگاه اضافه شده و آماده استفاده مي باشند. در صورتيكه اين سايتها مشاهده نمي شوند اگر كليد (ctrl+f6) زده شود و دوباره سامانه تامين مقالات دانشگاه ملاير باز شود، قابل مشاهده و استفاده خواهند بود.

 
 
 

آشنايي با مراحل تاسيس شركتهاي دانش بنيان

دوشنبه، 06 دی 1395
 

اساتيدي كه مايل به تاسيس شركت دانش بنيان مي باشند مي توانند با مراجعه به سامانه پژوهشي قسمت فرم ها و آيين نامه ها از نحوه تاسيس و راه اندازي شركت دانش بنيان مطلع و نسبت به تاسيس شركت اقدام نمايند. علاقه مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانند به سايت (www.daneshbonyan.ir) مراجعه نمايند.

 
 

آيين نامه ايجاد مركز نوآوري

شنبه، 13 آذر 1395
 

اساتيد علاقه بند به ايجاد مراكز نوآوري مي توانند به آيين نامه ايحاد مركز نوآوري كه بر روي سامانه پژوهشي(قسمت آيين نامه هاي وزارت علوم) قرارداده شده است مراجعه و اقدام نمايند.

 
 

آيين نامه جديد داوري كتب اعضاي هيات علمي

جمعه، 05 آذر 1395
 

جهت تسهيل روند داوري و چاپ كتب اعضاي هيات علمي دانشگاه ملاير ، شوراي پژوهشي دانشگاه اقدام به تدوين آيين نامه جديد نمود تا زمان داوري و چاپ كتاب به حداقل زمان ممكن تقليل يابد. اعضاي هيات علمي كه مايل به چاپ كتاب هستند مي توانند با مراجعه به سامانه پژوهشي از جزييات روند جديد داوري و چاپ كتاب مطلع گردند.

 
 

امكان استفاده از سايت web of science

سه‌شنبه، 18 آبان 1395
 

به اطلاع اعضاي محترم هيات علمي و دانشجويان تحصيلات تكميلي مي رساند كه از سايت web of science به همراه دسترسي به JCR ، با مراجعه به سامانه تامين مقالات قسمت دسترسي به پايگاه هاي آنلاين به آدرس (http://www.malayer.elmjo.ir/) در محيط دانشگاه مي توانند استفاده نمايند.

 
 

نشاني آدرس سامانه ملي كارآموزي

جمعه، 07 آبان 1395
 

سامانه جايابي كارآموزان

 
 

ليست همايشهاي داخلي فاقد مجوز ISC

پنجشنبه، 04 شهریور 1395
 

اعضاي محترم هيات علمي توجه داشته باشند كه در هنگام شركت در همايشهاي داخلي، همايش مورد نظرشان در ليست سياه ISC قرار نداشته باشد. اين ليست را مي توانيد در لينك زير مشاهده نماييد. (http://mcl.isc.gov.ir/Excluded.aspx)

 
 

پيشنهاد خريد كتاب

شنبه، 23 مرداد 1395
 

اعضاي هيات علمي دانشگاه ملاير مي توانند از طريق پورتال كتابخانه، كتاب درخواستي خود را جهت خريد پيشنهاد دهند.

 
 

لينك سامانه scopus دانشگاه ملاير

یکشنبه، 29 فروردین 1395
 

لينك سامانه scopus دانشگاه ملاير

    بایگانی خبرها

خبرها

نشانی: ملاير، كيلومتر 4 جاده اراک، دانشگاه ملاير
تلفن: 081-33339843

Powered by Jiro

COPYRIGHT © 2017 University of Malayer. All rights reseved.